Home
 


O LARENS PROFESSIONAL


image/jpeg
 

ŠIROKÉ SPEKTRUM ÚČINKŮ

Jde o významný počet krátkých proteinových řetězců, 7 až 29 aminokyselin, které pocházejí hlavně ze tří skupin bílkovin: dekorinů, lumikanů a histonů. Vyznačují se mnohostrannými blahodárnými účinky na pokožku. Jsou mimo jiné odpovědné za regulaci buněčných procesů a za mezibuněčnou komunikaci, přenos aktivních látek do hlubších vrstev kůže, což významně ovlivňuje její fungování.

 

JEDINEČNÉ, ÚČINNÉ, VÝDATNÉ

Výroba přípravků Larens Professional představuje nejen jedinečnou metodu, která zachovává biologickou aktivitu a pozoruhodnou účinnost hlavní účinné složky. Je to i nejvyšší kvalita a bohaté zastoupení ostatních složek v recepturách, připravených v laboratořích WellU se zvláštním důrazem na jejich vydatnost a okamžité výrazné efekty.

 

INTENZIVNÍ ÚČINKY PROTI STÁRNUTÍ

Peptidy rybího kolagenu mají intenzivní účinky proti stárnutí. Díky silně energetizujícím vlastnostem, stimulují kožní buňky k tvorbě kolagenu a elastinu. Jsou užitečné v boji proti pigmentovým skvrnám - zesvětlují a vyrovnávají barevný tón pleti. Výsledkem jejich použití v kosmetice je pružná pokožka, výplň rýh a nerovností, zmírnění podráždění. Mají také uplatnění při léčbě kožních onemocnění, kdy se využívají jejich vlastnosti, jako je stimulace syntézy proteinů kůže.

 

NOVÁ ÉRA KOLAGENU

Mnohé výzkumy a vědecké práce, které dokazují účinnost peptidů rybího kolagenu, a také ocenění a vyznamenání, krom mnoha jiných odvětví, i v oblasti kosmetiky, kosmetologie a dermatologie, potvrzují, že peptidy patří k nejžádanějším aktivním složkám. Díky celosvětově unikátní, námi patentované metodě při jejich získávání, se přípravky Larens vyznačují vysokou kvalitou, hodnotou a možnostmi, s nimiž přichází Nová éra kolagenu.image/jpeg
 

image/jpeg
image/jpeg
image/jpegimage/jpegimage/jpeg
 

Jihlava
Havlíčkova 24
nad Tavernou Zeppelin
běží na ChytryAdmin.cz / Spravovat obsah

Kontakty
607 903 349
 
info@playkosmetika.cz