Vizitka

Stáhni flash přehrávač pro zobrazení videa přímo ve stránkách.

Pavel Stratil - kosmetik, vizážista

image/jpeg
 
      Pavel Stratil vystudoval Integrovanou střední školu obchodní obor obchodník, poté studoval soukromou Vyšší odbornou školu sociální obor sociální pracovník ve které strávil 2 semestry.
     Od 16ti let se věnoval jako konzultant dealer kosmetické firmy pro kterou začal líčit. Stylistickému oboru se věnoval ve firmě RITTER fashion style kde působil jako prodavač a módní poradce.
   Nastoupil na soukromou školu Farmeko, kde absolvoval  rekvalifikační kurz kosmetik, záhy otevřel autorský salon PLAY.
     Aktivně působí jako kosmetik, vizážista a lektor vizážistiky a stylistiky. Jeho mottem je: "Na světě není ošklivých žen, jsou jenom Ty, které se neumějí upravit a na to mají mne!"


 Denisa Medviková - pedikérka, nehtový design


image/jpeg

 
      Denisa Medviková se věnuje pedikérské činnosti již 5 let. Práce s klientelou ji pohltila natolik, že začala v tomto oboru podnikat. 
      Velmi ráda maluje a věnuje se designu již řadu let a proto využila poptávky a rozšířila své služby o nehtový design. Začala u sebe na svých nehtech a setkává se s velkým ohlasem.
      Jelikož její práce je jedinečná, nikdy se neopakující, proto se snaží každé klientce či klientovi dopřát služby na míru. Ať už se jedná o pedikúru, nehtového designu či bodypaintingu.
      Jejím životním mottem je: " Vždy jedinečná a originální!!!"


 
Ing. Jiří Džambik - masáže, léčení a přednášky


image/jpeg

Masážím se věnuji od roku 2006, kdy jsem začal studovat svůj 1. kurz masáží. S myšlenkou, že tato činnost má smysl, jsem se vrhl do masírování. Postupně jsem zjišťoval, že ne všem lidem dokážu se svým základním kurzem masáží pomoci, a proto jsem si postupně studoval další a další kurzy, ať už se jednalo např. o Dornovu metodu, Shiatsu, Reflexologii… nebo techniky, které jsem si sám intuitivně vytvářel, a které jsem si postupně prověřil v praxi.

Cítil jsem již od začátku energie Vás klientů a nedokázal jsem se ubránit stahování špatné energie na sebe. Dodělával jsem si proto kurz Reiki a postupně pronikal do problematiky energií a léčení stále hlouběji. Další a další masáže a léčení „lidiček“ okolo mne mě přesvědčovaly, že se nejedná jen o koníčka ale i o důležité poslání.

Velký přínos pro mou práci léčitele byly i 3 stupně „Filipínského léčení“, kterému jsem se učil od Filipínců jak v Čechách, tak i přímo na Filipínách. Domnívám se, že tato technika léčení mne posunula o další mílový krok dopředu. Díky tomuto léčení a i pomocí těchto energií se mi otvírá další možnost k úspěšné léčbě nemocí lidí okolo mne na úrovni jak fyzického těla, tak i na úrovni duchovní a duševní.

Největší odměnou pro mne je Vaše navrácená rovnováha, harmonie a zdraví.

 

S každou masáží a léčením se posouvám i díky Vám vždy o kousek dál. Děkuji z celého srdce.