Home
 


Vizitka

 Pavel Stratil - kosmetik, vizážista


image/jpeg
 
      Pavel Stratil vystudoval Integrovanou střední školu obchodní obor obchodník, poté studoval soukromou Vyšší odbornou školu sociální obor sociální pracovník ve které strávil 2 semestry.
     Od 16ti let se věnoval jako konzultant dealer kosmetické firmy pro kterou začal líčit. Stylistickému oboru se věnoval ve firmě RITTER fashion style kde působil jako prodavač a módní poradce.
   Nastoupil na soukromou školu Farmeko, kde absolvoval  rekvalifikační kurz kosmetik, záhy otevřel autorský salon PLAY.
     Aktivně působí jako kosmetik, vizážista a lektor vizážistiky a stylistiky. Jeho mottem je: "Na světě není ošklivých žen, jsou jenom Ty, které se neumějí upravit a na to mají mne!"


 Denisa Medviková - pedikérka


image/jpeg

 
      Denisa Medviková se věnuje pedikérské činnosti již 5 let. Práce s klientelou ji pohltila natolik, že začala v tomto oboru podnikat. 
    Jelikož její práce je jedinečná, nikdy se neopakující, proto se snaží každé klientce či klientovi dopřát služby na míru. 
      Jejím životním mottem je: " Vždy jedinečná a originální!!!"


 Lucie Šimková - tatérka a mobilní nehtový design


 image/jpeg
 
 Od dětství jsem se věnovala kreslení a časem i nehtové stylistice. Vystudovala jsem aranžérskou školu a poté jsem se rozhodla jít na kosmetickou školu, která mě neskutečně bavila a mohla jsem zúročit svoji touhu po kreslení. V roce 2016 jsem si udělala akreditovaný kurz na nehtovou modeláž. Od té doby se nehtům věnuji na plno. Během pár let jsem si doplňovala i zkušenosti s certifikovanými kurzy ohledně nehové modeláže a od tohoto roku jsem zatoužila svou kreativitu rozvinout i o tatérskou činnost. Zakládám se na preciznosti jak nehtů tak i dostávat své umění pod kůži. Snažím se s klienty vytvořit pohodovou a domáckou atmosféru a nezkazím žádnou srandu!
 

Jihlava
Havlíčkova 24
nad Tavernou Zeppelin
běží na ChytryAdmin.cz / Spravovat obsah

Kontakty
607 903 349
 
info@playkosmetika.cz